سوالات متداول

- کاربر محترم لطفا توجه داشته باشید که زمان واریز و شارژ حساب کاربری خود می بایست با مبلغ واریز شده حتما پیش بینی ثبت کنید تا بتوانید برداشت حساب انجام دهید در غیر اینصورت درخواست برداشت شما از طرف تیم مالی لغو خواهد شد.

 

- فقط یک بار برداشت هر 24 ساعت مجاز است.
 
 
- بازیکنان که سایت را با استفاده از شرط بندی در مجموعه والیبال یا مجموعه تنیس در یک بازی سوء استفاده می کنند یا کسانی که از شرط های زنده در بازی استفاده می کنند تا از مزایای تغییرات شانس استفاده کنند یا از خوراک های زنده استفاده کنند، حساب آنها محدود یا ممنوع خواهد شد.
 
 
- ما تقلب و یا سوء استفاده از شانس ارائه می دهیم تحمل نمی کنیم.

 

- ثبت نام بت نما به منزله قبول داشتن کلیه قوانین میباشد.

 

- کاربر بعد از ثبت نام به هیچ عنوان حق استناد به عدم آگاهی به قوانین و نحوه شرکت در مسابقات و موارد مشابه را ندارد.

 

- سایت برای هیچ فردی استثنا قائل نمیشود و تمام کاربرها با هم یکسان هستند.

 

- تمامی حساب های سایت به تومان میباشد.

 

- تمام رشته ها دارای مسابقات زنده می باشند.

 

- حداقل سن ثبت نام کنندگان در سایت ۱۸ سال تمام می باشد.

 

- هر فرد تنها مجاز به داشتن یک نام کاربری و حساب کاربری میباشد در صورت داشتن دو و یا چند حساب کاربری، حساب کاربر مسدود خواهد شد.

 

- هیچ کاربری حق تعویض یا فروختن اکانت خود را ندارد در صورت مشاهده این موضوع حساب کاربری فرد بسته می شود.

 

- گاهی اوقات ممکن است بازی لغو شود که چنان چه این اتفاق رخ دهد در مسابقات تکی و میکس خود سایت بازی را لغو میکند و نیازی به ارسال پیام نیست. در میکس فقط ضریب بازی 1 محاسبه می شود و مابقی شرط ها با ضرایب درج شده محاسبه می شوند.

 

- در صورتی که به دلایلی نظیر تغییر ناگهانی ساعت یک مسابقه، مسابقهای زودتر از زمانی که در سایت درج شده است آغاز گردد، کاربرانی که از این موضوع مطلع هستند موظف اند که در مسابقه شرکت نکنند. شرکت عامدانه در مسابقهای که آغاز شده است تقلب محسوب شده و در صورت احراز این موضوع، حساب کاربری کاربر مسدود شده و موجودی و جوایز او نیز ضبط خواهند شد. در صورتی که مسابقهای شروع شده باشد و کاربری نادانسته آن را در فرم خود لحاظ کند اگر قبل از شروع بازی باشد لغو نمیشود اما اگر پس از شروع بازی باشد فرم باشد لغو خواهد شود.

 

- چنانجه در حین بازی به هر دلیلی بازی متوقف شود مانند شرایط بد هوا و... بازی به طور کامل مانند آندر اور و غیره، لغو خواهد شود.

 

- در فوتبال نتیجه هر بازی تنها طی ۹۰ دقیقه قانونی مورد قبول می باشد. در صورت ادامه بازی در وقت اضافه و یا رسیدن آن به ضربات پنالتی، تنها نتیجه بازی در ۹۰ دقیقه قانونی در نظر گرفته میشود و هر نتیجه ای در وقت اضافی و پنالتی قابل قبول نمی باشد.

 

- در فوتبال اگر تیمی از حضور در برابر تیم دیگر از ابتدای بازی خودداری کند بازی لغو میشود. در دیگر رشته ها اگر تیمی از حضور در برابر تیم دیگر از ابتدای بازی خودداری کند بازی لغو میشود. در تنیس اگر بازیکنی از حضور در برابر بازیکن دیگر از ابتدای بازی خود داری کند و یا در اواسط بازی کناره گیری کنید و یا مصدوم شود و یا بارندگی و به هر دلیلی که باعث شود نتیجه نهایی مشخص نشود تمام موارد بازی لغو میشود. در بسکتبال چنانچه بازی مساوی شود و به وقت اضافه برود تمام گزینه ها به همراه وقت اضافه منظور خواهد شد.

 

- ضرایب سایت بصورت جهانی است.

 

- ثبت نتایج در سریعترین زمان ممکن انجام میشود اما در لیگ ها نامعتبر گاهی با تاخیر انجام می شود و نتیجه مشخص شود.

 

- در مسابقات میکس باید حداقل 2 و حداکثر 30 گزینه انتخاب کنید و در صورتی که تمامی انتخاب های شما صحیح باشد جایزه به شما تعلق میگیرد. میکس کردن انواع رشته های ورزشی با یکدیگر و میکس آپشن های مختلف در بازی های مختلف با یک دیگر مانعی ندارد.

 

- فرمولی زدن در مسابقات میکس از نظر سایت هیچ ایرادی ندارد و بلامانع می باشد پس از ثبت فرمی برگشت داده نمیشود.

 

 

 

سوالات متداول:

 

- درخواست برداشت داده ام از حسابم کم شده اما به حساب بانکیم واریز نشده؟

با پایا به شبا واریز شده و نیازمند ۲۴ ساعت است تا به حسابتون واریز شود.

 

 

- چیست 1x2؟

منظور از 1 برد میزبان 2 برد میهمان و ایکس مساوی می باشد.

 

 

- سایت فیلتر شود چگونه مطلع شوم؟

آدرس جدید از طریق کانال تلگرام ارسال میشود و اگر فیلتر شکن داشته باشید بعد از ورود به سایت آدرس جدید نمایش داده میشود.

 

 

- افزایش موجودی دادم اما حساب کاربری شارژ نشد؟

چنانچه مبلغ برگشت داده نشد بعد از 2 ساعت باید ساعت و تاریخ و مبلغ تراکنش خود را ارسال کنید و از طریق پشتیبانی سایت موردتان را پیگیری کنید.

 

 

 

خواهش مندیم از ارسال پیام های غیر ضروری و بیهوده پرهیز نمایید و فقط در صورت نیاز ارسال نمایید در صورت عدم اگاهی از قوانین، سایت مسولیتی نمیپذیرد.

 

با آرزوی موفقیت